Open Innovation

Ефективність, справедливість, різноманіття


NASNAGA - Інноваційний пропозитаріум  

Про інноваційний пропозитаріум ~ Новини проектів ~  Nasnaga на Facebook ~  Контакти ~ Захист авторства та типи ліцензій ~ Глосарій

~ NASNAGA CONCEPT Ідеї та концепції за категоріями: MEDIA URBANSERVICEІнші теми ~ повний список ідей та концепцій ~  індекс тем (тегів) ~  RETHINKING:  книгиметросолодощіОдеса

   
Швидкий пошук на сайті nasnaga.com:

 

  

Про інноваційний пропозитаріум ~NASNAGA

 

Features


Інноваційний пропозитаріум ~NASNAGA це незалежний авторський проект, приватна ініціатива, метою якої є створення пропозицій (звідси назва пропозитаріум) у вигляді ідей та концепцій для поліпшення різних сфер життя. Офіційним сайтом інноваційного пропозитаріуму є сайт за адресою nasnaga.com (також синонімом адреси є nasnaga.com.ua).

Більшість ідей та концепцій на сайті nasnaga.com є вільними для використання іншими персонами та організаціями. Винагорода за авторство є добровільною і визначається кожним самостійно (якщо не вказане інше). Є лише дві обов'язкові умови – повідомити ~NASNAGA про реалізацію та зазначити авторство ~NASNAGA для реалізованої ідеї або концепції у вихідних даних, документації або іншим чином.

Пропозитаріум ~NASNAGA постійно шукає зацікавлених людей та організації, які мають можливості втілити задуми у життя. Звертайтеся, будь ласка, за контактними даними на сторінці контактів. 

 


   

Швидкий перехід
до списку проектів
за вибраними тегами:

Бізнес-ідея

Готелі та житлові комплекси

Захоплення

Інтернет-сервіс

Кафе та ресторани

Книжкове видання

Літні люди

Місто

Народ (суспільство)

Організація роботи

Освіта

Паркові території

Розвиток особистості

Туризм

Україна


 

© Інноваційний пропозитаріум Nasnaga.com

 

Є питання про використання ідей та концепцій?
 Сторінка контактів (nasnaga.com/contacts)

 

build 20180213