Open Innovation

Ефективність, справедливість, різноманіття


NASNAGA - Інноваційний пропозитаріум  

Про інноваційний пропозитаріум ~ Новини проектів ~  Nasnaga на Facebook ~  Контакти ~ Захист авторства та типи ліцензій ~ Глосарій

~ NASNAGA CONCEPT Ідеї та концепції за категоріями: MEDIA URBANSERVICEІнші теми ~ повний список ідей та концепцій ~  індекс тем (тегів) ~  RETHINKING:  книгиметросолодощіОдеса

   
Швидкий пошук на сайті nasnaga.com:

 

  Ідеї для книговидавців

Nasnaga PaperBook Rethinking – ідеї незвичних видань

 Книжкове видання

 Nasnaga PaperBook Rethinking це результати креативної сесії, мета якої – генерація нових ідей, пов'язанних з видавництвом паперових книг. Всі ідеї пропонуються як відкриті інновації (Open Innovation concept).

 

Стрімко зростає популярність електронних книг та електронних текстів. Ринок паперових книг постійно скорочується. Для збереження зацікавленості читачів необхідні нові цікаві рішення. Такі рішення пропонує Інноваційний пропозитаріум Nasnaga.

 

Ідеї форматів

FragmentedBook (фрагментована книга)

Видання, що складається з набору окремих зошитів, скріплених на швидкозшивачі або іншим способом під спільною обкладинкою. Найближчою аналогією є видання видавництва De Agostini, яке продає кожний зошит окремо, але в даному випадку пропонується продавати укомплектований набор зошитів.

Переваги такого видання

Кожний зошит можна вийняти та використовувати окремо. Це зручно, наприклад, для таких випадків:

Для захисту зошитів можна пропонувати спеціальні жорсткі та/або гнучкі папки-обкладинки (пластикові або з іншого матеріалу). Такі папки можуть бути стильними аксесуарами.

 

TwinsBook (спарена книга)

Книжковий блок, який можна фізично розділити на дві однакові частини (фактично це дві однакові книжки, але скріплені в один книжковий блок; продаватимуться вони лише у комплекті). Ідея інспірована сучасною маркетинговою моделлю 1-for-1. Одну частину книги покупець залишає собі, а другу частину (аналогічну за змістом) може відправити на благодійні цілі або комусь подарувати. Для певних кіл читачів таке рішення може мати перевагу з економічної точки зору (наприклад, для студентів), адже вартість спареної книги нижче, ніж двох окремих книг.

 

UnitedBook

Збірка творів різних авторів, фінансування якої здійснюється за рахунок самих авторів. Чим більше авторів, тим менше сума внеску для кожного з авторів.

У разі отримання прибутку він розподіляється пропорційно до внесків, зроблених на етапі підготовки видання до друку.

 

CanvasBook (книга-картина)

Книжка, в якої на задній стороні палітурки розміщено якісну ілюстрацію (репродукцію картини або художню світлину) в стилізованій рамці.

Після того, як книжка прочитана, її можна підвісити на стіну як декоративний елемент (у орієнтації Landscape). Для цього може бути передбачене спеціальне скріплення (наприклад, ляссе з двох сторін корінця книги, які зав'язується разом і послуговують мотузкою для підвішування книги-картини).

Будь-якого моменту книжку можна зняти зі стіни та використовувати за основним призначенням.

 

MetroBook (книга для транспорту)

Книга для зручності читання в громадському транспорті. Головна особливість – спіральне кріплення книжкового блоку.

Таку книжку читати зручніше, тому що:

Може комплектуватися захисним футляром (можливо картонним, але краще з синтетичного водостійкого матеріалу).

 

Маркетингові ідеї

Happy New Book

Спільний проект з кондитерськими компаніями, які будуть вкладати невеликі дитячі книжечки у новорічні подарункові набори. Оскільки кількість новорічних наборів велика, то буде великим й наклад книжечок, тому вартість однієї книжечки буде досить прийнятною і незначно впливатиме на кінцеву вартість наборів. А дітлахи будуть раді подарунку, який залишиться в них навіть після того, як закінчаться всі цукерки :)

 

BookPlus

Пропозиція видавництвам доповнити свій асортимент брендованими товарами, такими як: фірмові полиці та підставки для книг, закладки, інші аксесуари. Деякі з цих товарів можуть слугувати винагородою для найактивніших покупців.

 

NID 11510-007010 keyword: rebook

  

 


   

Швидкий перехід
до списку проектів
за вибраними тегами:

Бізнес-ідея

Готелі та житлові комплекси

Захоплення

Інтернет-сервіс

Кафе та ресторани

Книжкове видання

Літні люди

Місто

Народ (суспільство)

Організація роботи

Освіта

Паркові території

Розвиток особистості

Туризм

Україна


 

© Інноваційний пропозитаріум Nasnaga.com

 

Є питання про використання ідей та концепцій?
 Сторінка контактів (nasnaga.com/contacts)

 

build 20180213