Open Innovation

Ефективність, справедливість, різноманіття


NASNAGA - Інноваційний пропозитаріум  

Про інноваційний пропозитаріум ~ Новини проектів ~  Nasnaga на Facebook ~  Контакти ~ Захист авторства та типи ліцензій ~ Глосарій

~ NASNAGA CONCEPT Ідеї та концепції за категоріями: MEDIA URBANSERVICEІнші теми ~ повний список ідей та концепцій ~  індекс тем (тегів) ~  RETHINKING:  книгиметросолодощіОдеса

   
Швидкий пошук на сайті nasnaga.com:

 

  Ідея для облаштування міст та проведення спеціального заходу

Краудпейвінг та День бруківки

 

Місто

Елементи міського простору

Події

 

Спеціальні заходи із заміни асфальту або старої бруківки на нову бруківку, в т.ч. «іменну»


Інноваційний пропозитаріум Nasnaga.com пропонує для поліпшення в містах ситуації з дорожнім покриттям проводити спеціальні заходи із заміни асфальту або старої бруківки на нову бруківку – краудпейвінг та проведення Дня бруківки.

Перша ідея – це краудпейвінг (crowdpaving; за аналогією з назвою та принципами краудфандинга), що означає збір коштів на бруківку громадою міста або певних районів. Особливість такого оновлення покриття – бруківка (окрема цеглина), яка буде укладатися, може містити напис з іменем або назвою спонсора (персона або організація) або інший напис (побажання, короткий вислів тощо), тобто цеглини можуть бути «іменними». Текст можна наносити на верхню поверхню кожної цеглини за допомогою лазерної або іншої технології.

Забезпечити краудпейвінг можна завдяки спеціальному сайту, на якому персони та організації можуть обрати, де саме (із запропонованих місць) буде розміщено бруківку, її кількість, визначити написи на цеглинах та зробити оплату, що включатиме саму цеглину, нанесення напису та укладку бруківки (однак бажано, щоб значна частина витрат компенсувалася з міського бюджета і щоб вартість встановлення бруківки для звичайних людей не була високою).

Як опції спонсорам можуть пропонуватися вибір точного розміщення цеглини, вибір кольору бруківки (якщо є можливість забезпечити випуск або купівлю таких цеглин), гуртові знижки при замовленні великої площі покриття та ін. До акції можна долучати і містян і мешканців інших міст – всім буде приємно мати «іменні» цеглини та відчувати, що вони зробили корисний внесок в поліпшення міста.

Друга ідея – проведення Дня бруківки з метою привернути увагу до цього важливого елементу міського благоустрою. Під час такого Дня можуть проводитися спеціальні акції, розпродажі на ярмарках, більша частина прибутку з яких також буде спрямована на укладення нової бруківки, особливо в тих місцях, де вона потрібна найбільше. День бруківки може використовуватися заради популяризації краудпейвінгу.

Ілюстрація ліцензована: © Can Stock Photo 

 


   

Швидкий перехід
до списку проектів
за вибраними тегами:

Бізнес-ідея

Готелі та житлові комплекси

Захоплення

Інтернет-сервіс

Кафе та ресторани

Книжкове видання

Літні люди

Місто

Народ (суспільство)

Організація роботи

Освіта

Паркові території

Розвиток особистості

Туризм

Україна


 

© Інноваційний пропозитаріум Nasnaga.com

 

Є питання про використання ідей та концепцій?
 Сторінка контактів (nasnaga.com/contacts)

 

build 20180213